ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE………
6 maja 2026 r. uczniowie z klas I-III prezentowali swoje umiejętności wokalne na Szkolnym Festiwalu Piosenki.
Uczestnicy śpiewali znane i nieznane utwory z repertuaru dziecięcego. Występy odbyły się w sali widowiskowej w obecności rodziców, opiekunów, nauczycieli i rówieśników z klasy. Wykonawców oceniało jury w składzie: p. Barbara Jaskot, p. Magdalena Stolarczyk, p.Paulina Banachowska i p. Elżbieta Sobek. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy uczestnictwa i drobne gadżety. Imprezę przygotowały wychowawczynie: p.Małgorzata Klimczak i p. Ewa Falkowska. Nad dźwiękiem czuwał p. Jacek Śmiglewski.
WYNIKI KONKURSU
KLASY 1
I miejsce Hanna Pieńkowska 1 a II miejsce Marcel Maj 1b III miejsce Blanka Kołoszuk 1 a Wyróżnienie: Agata Dolatowska 1a Lena Dolatowska 1b Hanna Bieniasz 1 a Hanna Kordykiewicz 1 b
KLASY II
I miejsce Amelia Dolatowska 2 b II miejsce Hanna Maj 2b i Martyna Turkawka 2 b III miejsce Kornelia zaklukiewicz 2 c Wyróżnienie: Lena Kszczot 2a Martyna Wróblewicz 2c Agata Rusin 2 a
KLASY III
I miejsce Jawor Jesionowski 3 b II miejsce Mateusz Waszak 3 a III miejsce Zofia Rusin 3 b Wyróżnienie: Zuzanna Kozak 3 b
Wyniki Szkolnego Festiwalu Piosenki zostaną podsumowane na forum szkoły na najbliższym apelu szkolnym.
Ewa Falkowska

-

-

-

-

-

