1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu

Lp. Nauczyciel Przedmiot
1.   mgr Apiecionek Edyta  Fizyka
2.   mgr Baran Anna  
3.   mgr Bieniasz Elżbieta  Edukacja wczesnoszkolna
4.   mgr Binkowska Renata  
5.   mgr Borys Janusz  Wychowanie fizyczne
6.   mgr Bylewski Tomasz  Informatyka, Zajęcia komputerowe
7.   mgr Chilmon Małgorzata  Wychowanie fizyczne
8.   mgr Chudyk Grażyna  Historia, Edukacja dla bezpieczeństwa
9.   mgr Chwiluk Helena  Matematyka
10.   mgr Dadyńska Ewa  Język polski
11.   mgr Deniziuk Ewa  Matematyka
12.   mgr Dolatowska Maria  
13.   mgr Dolecka Bogumiła  Matematyka
14.   mgr Dylik Marzena  Edukacja wczesnoszkolna
15.   mgr Falkowska Ewa  Edukacja wczesnoszkolna
16.   mgr Falkowski Jerzy  Informatyka, Zajęcia komputerowe
17.   mgr Głowik Lidia  Wychowanie przedszkolne
18.   mgr Guziel Alicja  Nauczanie specjalne
19.   mgr Jachura Anna  Język niemiecki
20.   mgr Jaroń Halina  Nauczyciel biblioteki
21.   mgr Jaskot Barbara  Muzyka
22.   mgr Jaszczuk Jarosław  Wychowanie fizyczne
23.   mgr Kamińska-Babirecka Anna  Wychowawca świetlicy
24.   Kapłun Irena  Język polski
25.   mgr Karcewicz Teresa  Edukacja wczesnoszkolna
26.   mgr Klicińska Małgorzata  Geografia, Przyroda
27.   mgr Klimczak Małgorzata  Edukacja wczesnoszkolna
28.   mgr Kozieł-Pater Iwona  Nauczyciel biblioteki
29.   mgr Kudaj Anna  Religia
30.   mgr Kułak Wiesława  Pedagog gimnazjum
31.   mgr Lato Magdalena  Język polski
32.   mgr Machlańska Jolanta  Edukacja wczesnoszkolna
33.   mgr Malinowska Barbara  Wychowanie przedszkolne
34.   mgr Misztela Ewa  Biologia, Przyroda
35.   mgr Modrzejewska Barbara  Logopeda
36.   mgr Myszka Elżbieta  Wychowanie przedszkolne
37.   mgr Niżałowska Alicja  Wychowanie przedszolne
38.   mgr Nowicki Sławomir  Plastyka
39.   mgr Olesińska Andżelika  Wychowanie przedszkolne
40.   mgr Osiak Beata  Przyroda
41.   mgr Ossolińska Krystyna  Wychowanie przedszkolne
42.   mgr Otenbrajt Anna  Historia
43.   mgr Pelechowicz Maria  Pedagog szkoła podstawowa
44.   mgr Połetek Pelagia  Język angielski
45.   mgr Radgowska Beata  Język polski
46.   mgr Słowik Teresa  WOS, Wychowanie do życia w rodzinie, Historia, Zajęcia rewalidacyjne
47.   mgr Stolarczyk Magdalena  Język niemiecki
48.   mgr Strzałek Joanna  Psycholog
49.   mgr Szałczyńska-Cholewa Wioletta  Język polski
50.   mgr Szczepaniak Anna  Język polski
51.   mgr Szewczonek Ewelina  Fizyka
52.   mgr Szubielska Małgorzata  Język angielski
53.   mgr Szymańska Dorota  Język angielski
54.   mgr Ślusarczyk Waldemar  Technika, Zajęcia artystyczne
55.   mgr Tkaczyk Aneta  Język niemiecki
56.   mgr Wilgosz Barbara  Chemia
57.   mgr Woźniak Anita  Edukacja wczesnoszkolna
58.   mgr Zaklukiewicz Maria  Religia
59.   ks. Zanadruk Andrzej  Religia
60.   mgr Zasławska Wiesława  Matematyka
61.   mgr Zasławska-Greśkiw Danuta  Wychowawca świetlicy
62.   mgr Zielińska Jadwiga  Edukacja wczesnoszkolna