1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

Dzień Śniadanie Daje Moc
W tym roku Dzień Śniadanie Daje Moc to wydarzenie , w którym wzięły udział grupy przedszkolne „O” A i „O” B . W jego przygotowanie zaangażowali się nauczyciele, rodzice i dzieci. Przedszkolaki przygotowując się do tego dnia poznawały w Misjach Klasowych zasady zdrowego odżywiania się.
Zrozumiały też jak ważne jest dla młodego organizmu spożycie śniadania. Dzieci wzięły aktywny udział w przygotowaniu śniadania same przygotowywały nakrycia na stole i wykonywały kolorowe kanapki. Ten Dzień był bardzo uroczysty.
M. Dylik

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Uwaga Konkurs!


Komentarze: 0
Uwaga Konkurs!


Komentarze: 0
DZIAŁAMY NA PEŁNYCH OBROTACH
Koło Przyjaciół Zwierząt działa bardzo prężnie, każdy tydzień, każdy dzień przynosi nowe wyzwania.
Członkowie koła swój wolny czas spędzają aktynie pracując jako wolontariusze w schronisku w Kiczarowie.
Tam pod okiem doświadczonych wolontariuszy oraz opiekunki koła pielęgnują zwierzęta skrzywdzone przez los, karmiąc je, sprzątając kojce, wyprowadzając na spacery, to bardzo trudna praca, ale wdzięczność czworonogów jest dla nas największą nagrodą.

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w ZPO
Na dzień przed Świętem Niepodległości w Zespole Placówek Oświatowych w Chociwlu odbył się uroczysty apel poświęcony 99 rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 5 a i 5 b wraz z wychowawcami: panią Ewą Dadyńską i panią Anetą Tkaczyk. Oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny „Gama” pod kierunkiem pani Barbary Jaskot.

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Bezpieczna droga do szkoły
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
UCZYMY RATOWAĆ
Uczniowie klasy 3c biorą udział w programie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Ratujemy i uczymy ratować”. Na zajęciach uczą się jak rozpoznać osobę nieprzytomną i wezwać pomoc do osoby poszkodowanej. Ćwiczą układanie rannego w pozycji bocznej ustalonej. Wykorzystując fantomy dzieci uczą się ucisków ratowniczych. Pamiętają, że trzeba wykonać 30 ucisków klatki piersiowej i 2 oddechy. Zajęcia prowadzą Jerzy Falkowski i Ewa Falkowska.
E.Falkowska


Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Podsumowanie zajęć przeprowadzonych metodą projektu „Bezpieczna droga do szkoły”
Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb, której zaspokojenie daje możliwość prawidłowego i zdrowego funkcjonowania we współczesnym świecie. Każdy człowiek , dziecko jak i dorosły, powinien czuć się bezpiecznie w swoim społeczeństwie. Obecne czasy stawiają nas wszystkich w obliczy wielu zagrożeń płynących z różnych stron i dlatego też należy jak najwcześniej rozpocząć systematyczne działania zmierzające do uświadomieniu dzieciom grożącym im niebezpieczeństwu.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Biblioteka - Mamy to
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Biblioteka informacje
Czytaj więcej...
Komentarze: 0

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>

Powered by CuteNews