1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

Biblioteka - informacja
"...Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi
w swej godności i w swych prawach.
Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem
i powinni postępować wobec innych
w duchu braterstwa.
...


Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Informacje z biblioteki - stan czytelnictwa


Czytaj więcej...
Komentarze: 0
KARTA PŁATNICZA SKO
4 grudnia 2017 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w konkursie plastycznym zorganizowanym przez opiekunów SKO. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu projektu karty płatniczej SKO dowolną techniką plastyczną. Zgodnie z regulaminem należało umieścić na pracy logo SKO, numer karty oraz motywy świąteczne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali naklejki, książeczki o tematyce ekonomicznej, długopisy, ołówki i balony. Dodatkowo nagrody na najbliższym apelu otrzymają uczniowie, którzy zajęli I, II i III miejsce.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
KLASY PIĄTE W FABRYCE BOMBEK
4 grudnia 2017 r. z okazji mikołajek klasy piąte z opiekunami panią E. Dadyńska, A. Tkaczyk i R. Binkowską wybrały się na wycieczkę do fabryki bombek. Na dzieciach największe wrażenie zrobił proces wydmuchiwania bombek ze szkła. Odbywa się to w bardzo wysokiej temperaturze, by szkło ciągnęło się jak słodkie krówki. Dzieci stwierdziły, że ten etap jest najtrudniejszy i niebezpieczny. Następnie przeźroczyste wyroby srebrzy się (do czego przydają się czarodziejskie zaklęcia). Ostatnim etapem jest pokrycie bombki lakierem oraz farbami i innymi elementami ozdobnymi.
Dzieci z zachwytem oglądały piękne, barwne i pomysłowe szklane ozdoby w postaci bałwanków, postaci z bajek, sopelków czy po prostu ozdobnych kul. Same wzięły udział w dekorowaniu własnej bombki, którą zabrały na pamiątkę udanego dnia do domu.
E. Dadyńska, A.TkaczykCzytaj więcej...
Komentarze: 0
Andrzejki w klasie 3a
Tradycyjne Andrzejki, to ciekawy pomysł na zabawy z dziećmi. W zaczarowany świat magii i wróżb 30 listopada przeniosły się dzieci z klasy III a pod opieką Anity Woźniak. Na uroczystości pojawiły się Wróżki w obstawie Superbohaterów, którzy wspólnie przy pomocy rekwizytów przepowiadali kolegom i koleżankom przyszłość. Wszyscy z wielką radością wypowiadali andrzejkowe zaklęcia. Nie zabrakło również tańców i pląsów przy muzyce.
Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy, która sprawiła, iż w klasie zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.
Anita Woźniak


Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Andrzejki w ZPO 2017
Andrzejki to idealny czas na zabawę. Z tej okazji 30 listopada 2017r. Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas IV-VII oraz gimnazjum dyskotekę andrzejkową. Zabawa trwała 3 godziny a poprowadził ją jak zwykle świetnie DJ Sweet. Ulubiona muzyka uczniów sprawiła, że wszyscy poczuli niezwykłą atmosferę i świetnie się bawili.
Samorząd Uczniowski ZPO


Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Ogłoszenie
Komentarze: 0
Ogłoszenie

Komentarze: 0
Szukamy talentów matematycznych
23 listopada 2017 r. uczniowie ze szkoły podstawowej przystąpili do ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Alfik 2017”. Jego celem jest rozwijanie zainteresowania uczniów nauką matematyki, a także stworzenie uczniom możliwości do intelektualnego współzawodnictwa z rówieśnikami. Chęć wykazania się logicznym myśleniem wyraziło 11 uczniów.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
ZARAŻAJMY MIŁOŚCIĄ DO ZWIERZĄT...
Rośniemy w siłę, wciąż nas przybywa, mówię o wolontariuszach ze szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt,uczniowie, którzy raz wybrali się ze mną do schroniska, wracają tam kiedy tylko mają wolny czas. To wspaniała inicjatywa, pobyt w schronisku uczy pokory, odpowiedzialności, a przede wszystkim pozwala nawiązać niebywałe relacje ze zwierzętami, które tak bardzo potrzebują miłości człowieka.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>

Powered by CuteNews