1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum
Uczniowie klas drugich na wycieczce w Międzyzdrojach
Dnia 07.06.2017r. uczniowie klasy IIa i IIb byli na wycieczce w Międzyzdrojach. Uczestnicy zwiedzili Muzeum Przyrodnicze, gdzie zobaczyli różnorodność polskiej fauny i flory.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Spotkania z przyrodą
Dnia 31.05.2017r. uczniowie klas IIa i IIb byli na wycieczce w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach. Klas IIb miała wyjazd rodzinny ponieważ wielu uczniów pojechało z rodzicami.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Nasz sukces plastyczno-historyczny w Warszawie
Miło nam poinformować, że uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu AGNIESZKA OSSOLIŃSKA z klasy VI b w dniu 03 czerwca 2017 roku zajęła zaszczytne II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – historycznym „PIASTOWSKIE PARY” zorganizowanym przez Muzeum Historii Polski w Warszawie. Na konkurs wpłynęło aż 3274 prace ze szkół z całej Polski.

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Piknik Rodzinny w Przedszkolu
7 czerwca 2017r. Przedszkole w Chociwlu zorganizowało „ Piknik Rodzinny”. Grupa III i IV przedszkolaków prowadzone przez panie: M. Klimczak i M. Dylik pokazały rodzicom przedstawienie na holu hali sportowej. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, recytacji i śpiewu.

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka 2017
3 czerwca 2017 r. odbył się po raz drugi Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Po oficjalnym otwarciu o godzinie 11.00 rozpoczęły się wszelkie atrakcje przygotowane dla dzieci( malowanie twarzy, tatuaże zmywalne, wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych).

W trakcie imprezy odbyły się występy wokalno-taneczne dzieci m.in. Szkoła Tańca "Flesz Dance New", "Top Model 2017". W sali konferencyjnej przeprowadzone zostały warsztaty kulinarne dla dorosłych. Około godziny 13.00 przyjechały samochody marki BMW oraz motocykle, które wzbudziły duże zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych.

Komentarze: 0
Wyprawka przedszkolaka
- kapcie z piętą - podpisane
- mały ręcznik z zawieszką- podpisany
- kubek, szczoteczka- podpisane
- 2 zmiany ubranka w worku - podpisane
- 4 pasty do zębów
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Konkurs wiedzy o j. polskim dla klas 4 „Jeden z dziesięciu”
Już po raz drugi odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Języku Polskim „Jeden z dziesięciu”. W roku ubiegłym brali w nim udział uczniowie klas 6. Tym razem uczestnikami byli uczniowie klas 4. Przedstawicielami klasy 4 a były: Agnieszka Jaskot, Julia Widła, Justyna Daniluk, Oliwia Rucińska i Klaudia Rybczyńska. Klasę 4 b reprezentowali: Karolina Baryło, Julia Grabowska, Oliwier Gruchot, Maksymilian Tyczko i Wiktoria Tulej.

Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Bicie rekordu we wspólnym czytaniu
1 czerwca Zespół Szkół Budowlano-Technicznych zaprosił uczniów do wspólnego czytania. Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum skorzystali z zaproszenia i o godzinie 920 wyruszyli wraz z wychowawcami do Stargardu. Warunkiem uczestnictwa w biciu rekordu było przyniesienie swojej książki - takiej, którą się lubi, ma i poleca innym.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Moc Żnińskich atrakcji
Pod takim hasłem przebiegała tegoroczna wycieczka, w której uczestniczyli uczniowie klasy 4a, 4b, 5a i 5c z wychowawczyniami: Anetą Tkaczyk, Ewą Dadyńską, Beatą Osiak i Magdaleną Lato. Wycieczka odbyła się w dniach 1-2 czerwca 2017 r. Rozpoczęła się od przeglądu autokaru przez policjantów ze Stargardu, którzy dopilnowali, by podróż była bezpieczna.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Podziękowanie
Komentarze: 0

<< Previous 1 2 3 Next >>

Powered by CuteNews