1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

List Rzecznika Praw Dziecka w sprawie używania materiałów pirotechnicznych
Szanowni Państwo,
pod poniższym linkiem dostępny jest ​List Rzecznika Praw Dziecka w sprawie używania materiałów pirotechnicznych. Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie jego treści:

http://brpd.gov.pl/sites/default/files/list_do_doroslych_swietujacych_nadejscie_nowego_roku_0.pdf

Z poważaniem

Dział Komunikacji Społecznej
Biura Rzecznika Praw Dziecka
Komentarze: 0
Życzenia świąteczne
Komentarze: 0
Jasełka
22 grudnia 2017 r. był ostatnim dniem nauki w bieżącym roku kalendarzowym dla wszystkich uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu. Uczniowie tego dnia spotykali się z wychowawcami na klasowych wigiliach, a dla podkreślenia wagi nadchodzących świąt wszyscy mieli możliwość obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów klas 4 i 5 pod kierunkiem pań: Ewy Dadyńskiej, Marii Zaklukiewicz i Anny Jachury. Recytacje dzieci wzbogacone zostały kolędami wykonywanymi przez „Perełki”. Występ uczniów zakończyło wspólne śpiewanie kolęd. Jak każdego roku o tej porze możemy postawić sobie pytanie jak ks. Jan Twardowski i jak poeta na nie odpowiedzieć:
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Podziękowania!
Komentarze: 0
KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIA W KLASACH MŁODSZYCH
W dniu 07.12.2017r. odbył się „Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem” dla klas II i III SP. W konkursie wzięło udział trzynastu uczestników. Byli to reprezentanci klas wytypowani po wcześniejszych eliminacjach klasowych. Na udzielenie odpowiedzi, po przeczytaniu tekstu, przeznaczono jedną godzinę lekcyjną. Uczniowie, którzy poradzili sobie z tymi trudnymi zadaniami i wykazali się poprawnymi odpowiedziami to:
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Konkurs Ortograficzny „ MALUCH 2017”
W klasach II i III SP w Chociwlu odbyły się eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego w Dobrzanach. W eliminacjach wzięli udział reprezentanci klas drugich i trzecich, którzy wykazali się największą sprawnością ortograficzną. Wyłoniono Mistrza Klas Drugich- został nim Aleksander Gumny oraz Mistrzynię Klas Trzecich , którą została Lena Suchorab.
Mistrzowie mogą zmierzyć się z okolicznymi mistrzami innych okolicznych szkół w dniu 30 maja 2017r. POWODZENIA.
Jadwiga Zielińsk
Komentarze: 0
Edukacja teatralna w klasach młodszych w Chociwlu.
W dniu 20 listopada 2017r. dzieci z klas 0-III SP pojechały w ramach edukacji teatralnej do Stargardzkiego Centrum Kultury, na musical„Opowieści z Lodowej Krainy”. To autorska inscenizacja oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu - „Krainy Lodu” i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu".
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Konkurs na hasło propagujące bezpieczeństwo w sieci
W ramach programu Cyfrowobezpieczni dziękujemy klasom i wychowawcom za udział w konkursie na hasło propagujące bezpieczeństwo w sieci. Hasła można było zobaczyć na holu szkoły podczas zebrań z rodzicami. Najlepsi okazali się uczniowie z kl. VI a a hasło to: „Nie chcesz się złapać w Internetu sieci, bądź cyfrowobezpieczny jak z Chociwla dzieci”. Gratulujemy.
A. Kamińska-Babirecka, A. Tkaczyk
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
WARSZTATY ŚWIĄTECZNE 1A SP
08.12.2017 roku klasa 1a SP miała przyjemność wziąć udział w warsztatach tworzenia stroików świątecznych. W ten dzień Pani Agnieszka Żurawowicz zorganizowała i przeprowadziła zajęcia, podczas których uczniowie naszej szkoły mieli możliwość własnoręcznego przygotowania dekoracji bożonarodzeniowej - stroika na grudniowy kiermasz ZPO w Chociwlu. Dzieci przekonały się, że praca kwiaciarki jest wymagającym zajęciem - by dobrze ją wykonywać konieczna jest między innymi dokładność oraz cierpliwość.
Dziękujemy Pani Agnieszce za przybliżenie specyfiki tego zawodu :)
Uczniowie klasy 1a SP wraz z wychowawczynią.
Czytaj więcej...
Komentarze: 0
Mikołajki w ZPO

Czytaj więcej...
Komentarze: 0

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>

Powered by CuteNews