1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

"Bal Wszystkich Świętych"
30 października 2017 r. już po raz kolejny odbył się w Chociwlu BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, którego pomysłodawczynią i głównym organizatorem jest pani Maria Zaklukiewicz. Tym razem zabawa rozpoczęła się w kościele, gdzie poprzebierane dzieci i ich rodziców powitał ksiądz Marcin. Po mszy św. zebrani rozśpiewanym korowodem ruszyli przez miasto do Domu Weselnego „Impuls”.

Jak przystało na prawdziwy bal rozpoczął go polonez. W pierwszej parze tańczył św. Mikołaj, za którego przebrał się ks. Marcin. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i wspólnych tańcach. Panią Mariolę wspomagały panie: B.Radgowska, E. Dadyńska i K. Ossolińska. Podczas balu komisja konkursowa wyłaniała najciekawiej przebranych bawiących się. Następnie każdy uczestnik balu musiał przedstawić swoją postać i powiedzieć o niej kilka słów. Wiedza dzieci była bardzo szeroka. Dominowały anioły, ale okazało się, że wśród bawiących znalazły się św. Faustyna, św. Agnieszka, św. Jadwiga czy św. Agata. Komisja nagrodziła wyróżniających się licznymi nagrodami, które ufundował ks. Proboszcz. Na zakończenie wesołej zabawy każde dziecko otrzymało medal „święty na medal” jako pamiątkę balu.

Zabawie towarzyszył słodki poczęstunek i napoje. Dziękujemy mamom, które przyczyniły się do bogato zastawionego bufetu. Dziękujemy także uczniom gimnazjum, którzy zadbali o oprawę muzyczną i dekorację sali. Gorące podziękowania należą się oczywiście właścicielom „Impulsa”, którzy użyczyli bawiącym się pięknej sali. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny bal.

Organizatorzy
Zdjęcia i tekst E. Dadyńskawięcej zdjęć na https://photos.app.goo.gl/3Wa7SWdSjWVJtvXI2
Komentarze: 0
Opublikował: 31 Oct 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews