1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

Gala SKO w Krakowie
W miniony piątek, 20 października w Muzeum Narodowym w Krakowie, odbyła się uroczysta gala finałowa ogólnopolskiego Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Podczas uroczystości pan Jan Emeryk Rościszewski – wiceprezes zarządu Banku PKO BP oraz pani Małgorzata Kocoń – dyrektor Biura Młodego Klienta w Banku PKO BP wręczyli nauczycielom odznaki. Wśród nagrodzonych znaleźli się opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności w Chociwlu, który otrzymali srebrne medale. Nagrody przyznane zostały za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów. Gratulacje najlepszym opiekunom SKO przesłała pani Minister Edukacji Narodowej, które odczytał prowadzący - dziennikarz telewizyjny i radiowy pan Artur Orzech.
Wszyscy uczestnicy gali wysłuchali z zaciekawieniem wykładu prof. Andrzeja Szczerskiego na temat jednego z najcenniejszych i najważniejszych obrazów w polskich zbiorach - "Damy z gronostajem" Leonarda da Vinci. Obraz ten mogliśmy podziwiać tuż po zakończeniu oficjalnej uroczystości podczas nocnego zwiedzania Muzeum Narodowego.
Jerzy Falkowski
https://photos.app.goo.gl/376st3VIFNVgSzjo2
Komentarze: 0
Opublikował: 25 Oct 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews