1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

Lista dzieci przyjętych do przedszkola
Grupa I 3 i 4-latki w godzinach od 06:00-16:30
wychowawcy grupy Beata Osiak i Krystyna Ossolińska pomoc nauczyciela Marta Barcka

1. Barcka Hanna
2. Barcki Franciszek
3. Barej Lena
4. Bazarko Kacper
5. Bieniasz Julia
6. Ciulkin Nadia
7. Felisiak Mateusz
8. Gaweł Grzegorz
9. Karcewicz Kacper
10. Kowalewski Antoni
11. Krysiak Lena
12. Rosiński Franciszek
13. Rusin Aleksander
14. Serafin Alan
15. Sławiński Antoni
16. Stefaniuk Kacper
17. Wiśniewska Gabriela ( ur. 03.09.2013)
18. Wróblewicz Maria
19. Łacinnik Wojciech
20. Zawadzki Aleksander
21. Staniszewski Michał
22. Żywicki Wojciech
23. Kapelańczyk Lena

Grupa II 4 i 5-latki w godzinach od 06:00-16:30
wychowawcy grupy Maria Dolatowska i Alicja Niżałowska pomoc nauczyciela Barbara Rochewicz

1. Chałupnik Antoni
2. Czyżewska Zofia
3. Dąbkowska Ewa
4. Dziakowicz Jan
5. Gąsiorowska Julia
6. Gulczyńska Amelia Magdalena
7. Jasińska Julia
8. Kołodziejczyk Tymoteusz Jakub
9. Kowalski Filip Bogdan
10. Krysiak Antoni
11. Kucak Karol
12. Kwiatkowska Kinga
13. Lemke Natalia
14. Sałapata Robert
15. Semeniec Paulina
16. Stanisławski Jakub
17. Szewczyk Julia
18. Szwala Nikola
19. Szymczyk Jakub
20. Szymko Filip
21. Wasikowska Zuzanna
22. Szymanowicz Zofia
23. Sarnecka Maja
24. Nowaczewska Kinga
25. Rogozińska Karina

Grupa III 5-latki od 06:00-16:30
wychowawca grupy Andżelika Olesińska pomoc nauczyciela Barbara Śmiglewska

1. Borowska Weronika
2. Boryca Jakub
3. Bylewski Tymon
4. Daniluk Kamila
5. Drożdż Amanda
6. Dylik Gabriela
7. Grzejdak Wiktor
8. Gumna Milena
9. Harwas Julia
10. Jaźwiński Alan
11. Łagocka Agnieszka
12. Milewska Wiktoria
13. Pohorilyi Yehor
14. Potecki Adrian
15. Przygoda Paulina
16. Rucińska Weronika
17. Siewierski Oskar
18. Topolska Oliwia
19. Waszak Malwina Janina
20. Weryk Szymon
21. Węgłowska Michalina Anna
22. Wilde Hubert
23. Wilk Jakub
24. Wodziński Filip
25. Wojciukiewicz Katarzyna

Grupa IV od 07:00-12:00
wychowawca grupy Barbara Malinowska pomoc nauczyciela Jolanta Rojek

1. Babirecki Nataniel
2. Bartosiewicz Mateusz
3. Bylewski Igor
4. Harwas Karolina
5. Łagocka Natalia (zostaje do 17:00 w grupie V)
6. Łaniec Łucjana
7. Majsakowski Kacper (zostaje do 17:00 w grupie V)
8. Potecka Hanna (zostaje do 17:00 w grupie V)
9. Rusin Zuzanna (zostaje do 17:00 w grupie V)
10. Tederka Maksymilian
11. Tokarek Julian
12. Tryk Malwina Teresa
13. Wiśniewska Gabriela (ur.23.06.2014) (zostaje do 17:00 w grupie V)
14. Wiśniewska Hanna Zofia
15. Łacinnik Kacper(zostaje do 17:00 w grupie V)
16. Pietrzak Nikola(zostaje do 17:00 w grupie V)
17. Szymanowicz Julian (zostaje do 17:00 w grupie V)
18. Zaklukiewicz Karol(zostaje do 17:00 w grupie V)
19. Szymańska Julia(zostaje do 17:00 w grupie V)
20. Karcewicz Nadia(zostaje do 17:00 w grupie V)
21. Gałka Zofia (zostaje do 17:00 w grupie V)
22. Kurczaba Aleksander zostaje do 17:00 w grupie V)
23. Kurczaba Jakub zostaje do 17:00 w grupie V)

Grupa V popołudniowa zmiana od 12:00-17:00
wychowawca grupy Ewelina Sumisławska pomoc nauczyciela Jolanta Rojek

1. Grzegorczyk Marcel
2. Kozieł Kacper
3. Liczmański Jan Tomasz
4. Nowak Aleksander
5. Olejnik Julia
6. Sobkowiak Łukasz
7. Ziemba Oskar
Komentarze: 0
Opublikował: 25 Aug 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews