1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum
Piknik Rodzinny w Przedszkolu
7 czerwca 2017r. Przedszkole w Chociwlu zorganizowało „ Piknik Rodzinny”. Grupa III i IV przedszkolaków prowadzone przez panie: M. Klimczak i M. Dylik pokazały rodzicom przedstawienie na holu hali sportowej. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, recytacji i śpiewu.

Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły taniec „Koty.” Dzieci z koła tanecznego zaprezentowały zdobyte umiejętności w trzech tańcach i otrzymały medale i dyplomy na zakończenie kursu. Na koniec pociechy wręczyły rodzicom prezenty.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany i ufundowany przez rodziców. Na wszystkich uczestników imprezy czekał ciepły posiłek – grochówka i kiełbaski, które ufundowała Rada Rodziców z Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu.

W planach wydarzenia zostały przygotowane inne atrakcje dla rodzin. Dzięki uprzejmości Państwowej Straży Pożarnej ze Stargardu odbyły się pokazy strażackie , zawody dla wszystkich chętnych : przygotowano biegi w hełmach strażackich, celowanie strumieniem wody do celu. Pomimo porannego deszczu humory dopisywały, wszyscy chętni do zabawy ze strażakami zostali nagrodzeni słodyczami i balonami.

Organizatorzy przekazują serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowania tej imprezy: poczęstunku ,szycia i przygotowania strojów do tańca, przygotowania i posprzątania sali.

M. Klimczak

Komentarze: 0
Opublikował: 18 Jun 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews