1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

"Bezpieczny Internet +Bezpieczne zabawy = Bezpieczne ferie zimowe"
Pod takim hasłem 12 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się apel zachęcający uczniów do bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zbliżających się ferii zimowych. Zadaniem nauczycieli jest wychowanie uczniów do bezpieczeństwa i właśnie dlatego każdego roku, tuż przed czasem wolnym od zajęć edukacyjnych, staramy się przypominać podstawowe pojęcia związane z zagrożeniami czyhającymi na młodego człowieka. Dajemy również dobre rady, które mogą być przydatne w czasie ferii. Inscenizacja przedstawiona przez uczniów klasy V a nawiązywała do rozważnego posługiwania się zasobami Internetu oraz bezpiecznego korzystania z uroków zimy. Przedstawienie trwało około 15 minut a zawarte w nim przestrogi były ukazane w bardzo prosty i zrozumiały dla wszystkich sposób. Dodatkowo na początku i na końcu apelu uczniowie klasy I a i I b wykonali piosenki o tematyce zimowej.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie apelu:
p. Anecie Tkaczyk i jej wychowankom z kl. V a za wspaniały występ,
p. Elżbiecie Bieniasz i p. Agnieszce Szymańskiej oraz uczniom klasy I a i I b za oprawę muzyczną. Przygotowaniem scenariusza, dekoracji oraz prowadzeniem apelu zajęli się wychowawcy świetlicy.
Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wrócą po feriach cali i zdrowi, że odpowiednio wykorzystają czas wolny od nauki i z ochotą rozpoczną II semestr bieżącego roku szkolnego.

Wychowawcy świetlicy:
D. Zasławska - Greśkiw, A. Kamińska - Babirecka, A. Baran


Komentarze: 0
Opublikował: 29 Jan 2018 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews