1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

BOMBKOWY ŚWIAT
Dnia 22 listopada 2017 roku uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej w Chociwlu wybrali się do fabryki bombek w Nacławiu (okolice Koszalina). Na miejscu mogli obejrzeć technologię produkcji bombek – dmuchanie szklanych rurek, nabłyszczanie i dekorowanie oraz suszenie. Następnie każdy z uczestników wziął udział w warsztatach malowania własnej bombki. Wysiłek dzieci został doceniony rozdaniem nagród za najładniej wykonaną pracę. Wizytę zakończyliśmy zakupami w miejscowym sklepiku. Wszyscy zachwycaliśmy się pomysłowością wykonania, nietypowym kształtem i kolorystyką.

W podziękowaniu właścicielom zaśpiewaliśmy kolędę, życząc wesołych świąt, szczęśliwego Nowego Roku 2018 oraz ciekawych pomysłów w swojej nietypowej produkcji. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w miejscowej restauracji na pyszny obiad zakończony dyskoteką.
Dzieci do domu wróciły bardzo zadowolone, pełne wrażeń, wzbogacone o nową wiedzę i umiejętności. Chętnie chwaliły się przed rodzicami swoją własnoręcznie wykonaną bombką i dokonanymi zakupami.

T. Karcewicz i A. Woźniak


Komentarze: 0
Opublikował: 28 Nov 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews