1. Strona główna
  2. Nasza szkoła
  3. Przedszkole
  4. Uczniowie
  5. Koła zainteresowań
  6. Archiwum

Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia
Mały, duży, biały, bury, miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem przygód, kompanem podróży, przyjacielem w świecie beztroskiej zabawy oraz powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W naszej szkole Dzień Pluszowego Misia świętowały również klasy "0" . 24 listopada, w piątek, każde dziecko przyniosło do szkoły swoją ulubioną pluszową maskotkę, która towarzyszyła mu przez cały dzień. Zarówno dzieci jak i Misie brały udział w różnorodnych zabawach i konkursach. Były tańce z Misiami, szukanie ukrytego Misia, przypinanie kokardki Misiowi z zasłoniętymi oczami, oglądanie bajek o sławnych Misiach; Puchatku, Uszatku, Colargolu.

Wszystkie dzieci wykonały również prace plastyczno -techniczne na konkurs ozdabiając wybrane miśki dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Dzieci bawiły sie doskonale, gdyż prawdą jest, iż moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
M .Klimczak, M. Dylik

Komentarze: 0
Opublikował: 28 Nov 2017 T. Bylewski

Imię: Remember me
E-mail:
Ikona:smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha
CAPTCHA, click to refresh
Powered by CuteNews